Úvod

Stáhnout vCard

Jiří Veselý

Jiří Veselý

Jak probíhá schůzka s DJ na svatbu?

23.9.2013, od admin, kategorie Blog, Moderování

Profesionální svatební DJ se s vámi bude chtít před svatbou minimálně jednou sejít, aby s vámi mohl probrat všechny požadavky na hudební produkci. Možná se vám bude zdát, že svatební DJ je zvědavý jako stará Blažková od naproti. Ale má k tomu své důvody.

DJ se vás vyptá na složení svatby, zajímat by se měl nejen o počet svatebčanů, ale také o jejich věk či další podrobnosti. Čím víc mu toho o vašich hostech prozradíte, tím lépe se na vaši svatbu připraví. Nezapomínejte ani na údaje, které by se vám mohly zdát bezvýznamné. Třeba zdravotní onemocnění vaše nebo někoho z vašich blízkých. Víte-li, že má někdo například epilepsii, DJ o tom řekněte. Dáte mu tak prostor udělat maximum, aby si i člověk s hendikepem vaši svatbu užil. Profesionální DJ se schopností empatie tomu přizpůsobí světla i zvuk.

DJ na svatbu potřebuje znát také místo, kde se svatba bude konat. Nebývá to zvykem, ale je dobré se sejít na místě, kde se bude hostina konat. Profesionální DJ, který se hraním živí má k dispozici také kvalitní světelnou a zvukovou aparaturu, která na svatbě dotvoří nezapomenutelnou atmosféru. DJ si na místě udělá představu o prostoru. Jiná zvuková technika a světla se hodí na svatbu o třiceti lidech a jinou techniku je zapotřebí do sálu kulturního domu.

Na technické vybavení se ptejte

Věřte, že kvalitní technika, kterou DJ na svatbu vozí, má jen pramálo společného s tou, kterou máte doma v obývacím pokoji. Profesionální svatební DJ nebude mít problém, zvuk i světla přizpůsobit přesně vašim potřebám. Každopádně se vyptejte na techniku, kterou má DJ k dispozici, ať víte, s čím máte počítat.

Chtějte svatebního DJ i moderátora

Možná vám to teď nepřijde, ale na svatbě je krom muziky také nutné říct spoustu věcí. Ať už je to uvedení prvního novomanželského tance, uvedení svatebních soutěží či cokoliv jiného. To jsou hlavní důvody, proč byste se na schůzce s DJ měli ptát, jestli je schopný také moderovat.

Výhody oceníte mimo jiné třeba ve chvíli, kdy se ženich vydá hledat svou unesenou novomanželku a zábava začne lehce skomírat. Kvalitní DJ a moderátor si poradí i v této situaci.

Ptejte se i na doprovodný svatební program

Profesionální svatební DJ pro vás připraví také svatební program, pomůže nebo dokonce vymyslí svatební hry, pomůže s organizací tomboly a bude celou dobu kooperovat se svatebními svědky, kteří mívají obvykle program na starosti.

Domluvte se na platbě za svatebního DJ

Pravidlem bývají zálohy za svatebního DJ. Je to jakási pojistka jak pro něj, tak pro vás. Ptejte se za jakých podmínek může být placená rezervace zrušena, a to nejen z vaší strany, ale i ze strany DJ.

Zajímejte se také o doplatek, někteří DJ chtějí platbu předem před akcí, jiní chtějí vyplatit ihned po akci, což není vždy šťastné řešení, protože vy, musíte vydržet do konce akce nebo pověřit někoho zodpovědného, kdo bude schopný DJ vyplatit. Možností je platba po svatbě převodem na účet. Tahle možnost je pro obě strany výhodná, pokud máte s DJ domluvenou hodinovou taxu.

Kolik času si rezervovat na schůzku se svatebním DJ?

Počítejte minimálně s půlhodinou, obvykle však schůzka zabere kolem hodiny, zejména pokud se neznáte. Vzájemné oťukávání přeci jen chvíli trvá. A vůbec si nelámejte hlavu s tím, že jste si na něco nevzpomněli. Svatební DJ vám dá dostatek prostoru a bude vám k dispozici, kdykoliv budete mít nějaké další otázky, změníte svatební program, vyberete jinou písničku pro první tanec.

Dočetli jste až sem?

Velmi mě těší vaše pozornost a jako poděkování nabízím 20 % slevu na produkci. Pokud tedy ještě nemáte svého DJ, napište mi a přihlaste se o svou slevu. 🙂

Využít můžete tento nezávazný formulář.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Komentáře uzavřeny

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress