Úvod

Stáhnout vCard

Jiří Veselý

Jiří Veselý

Moderátor

Hledáte zkušeného moderátora na vaši akci, firemní večírek, ples, vernisáž nebo jinou událost? Budu rád, když využijete mých dlouholetých zkušeností profesionálního moderátora.

Jsem:

Moderátor v rádiu

Na dráhu profesionálního moderátora jsem se vydal v roce 1996 a jako moderátor jsem se zúčastnil řady akcí. Moderoval jsem v několika rádiích a v současné době jsem moderátorem brněnského rádia Petrov.

Moderátor marketingových akcí

Za svou kariéru moderátora jsem byl pozván na množství akcí. Moderoval jsem plesy, sportovní akce, firemní večírky. Ale také jsem jako moderátor zavítal do řady nákupních center, kde jsem moderoval různé promoakce, otevření nové prodejny nebo marketingové akce na podporu získání nových zákazníků. Jako moderátora marketingových akcí jste mě mohli vidět v IKEA Ostrava, v Avion Shopping parku, v Karolině, ale i v dalších obchodech.

Moderátor obecních akcí, plesů

Moderoval jsem také řadu sportovních událostí nebo maturitních či obecních plesů. Také mi bylo svěřeno moderování obecních událostí, slavností nebo rozvěcení vánočních stromečků.

Moderátor firemních večírků

Velmi často se na mě jako na moderátora obracejí také majitelé nebo pracovníci firem, kteří pořádají firemní večírek. I těmto lidem mohu nabídnout své profesionální moderátorské služby a udělám maximum proto, aby se všichni bavili a program klapal tak, jak má.

Moderátor charitativní akce

Během své kariéry jsem byl několikrát osloven, abych moderoval charitativní akci. Tato důvěra v mou osobu a v mé schopnosti moderátora mě vždy potěšila. Moderoval jsem například dobrovolníka roku frýdecko-místecké Adry, Den otevřených dveří v rožnovské Iskérce nebo „ponožkový rekord“ občasnkého sdružení Nedoklubko.

Flexibilní moderátor

Každé moderování má svá specifika. Jiný přístup vyžaduje moderování v rádiu, jiný pak moderování vernisáže v umělecé galerii a odlišný přístup třeba moderování obecních slavností.

Já mám s moderováním všeho druhu velmi bohaté zkušenosti a udělám maximum, aby měla vaše akce šmrnc. Rád událost nejen odmoderuji, ale také pomohu s organizací programu. Pomohu vám napsat scénář na velkou akci, zajistit hosty nebo vymyslím soutěže na dětský den.

Odmoderuji:

  • společenské plesy
  • obecní akce (například Dětské dny, Výročí založení města apd.)
  • firemní večírky
  • soukromé party
  • maturitní plesy
  • propagační akce
  • sportovní a jiné kulturní akce

Jak můžete sami vidět, s moderováním různorodých akcí mám bohaté zkušenosti a ten příští „zářez“ do mých moderátorských zkušeností může být třeba z vaší akce. Stačí mě kontaktovat.

Nezávazná poptávka moderování

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress