Úvod

Stáhnout vCard

Jiří Veselý

Jiří Veselý

PR specialista

Myslet si, že public relations nebo chcete-li PR či vztahy s veřejností, je jen doménou velkých firem by byla chyba. Vztahům se svými zákazníky, zástupci médií a koneckonců i se svými zaměstnanci, by měli věnovat dostatečnou pozornost i malé firmy. Bohužel právě majitelé těchto podnikatelských subjektů si často myslí, že služby PR specialisty jsou drahé a pro jejich potřeby zbytečné.

Přitom dobře organizované PR může být skvělou alternativou ke klasické reklamě. Já jsem si dal za cíl PR přiblížit i menším firmám. Nedělám rozdíl v tom, jestli chcete napsat jednu tiskovou zprávu nebo máte zájem o komplexní služby, vždy se vám budu věnovat podle svého nejlepšího vědomí a svědomí.

Jedna tisková zpráva vás nevytrhne

Vztahy s veřejností jsou však dlouhodobou záležitostí a myslet si, že vás vytrhne jedna tisková zpráva by bylo naivní. Proto vždy svým klientům raději nabídnu dlouhodobou spolupráci, na jejímž začátku je podrobná analýza všech možností.

Co ode mne jako od PR speciality můžete očekávat?

  • Podrobnou počáteční analýzu vašich možností
  • Sepsání tiskových zpráv a rozeslání novinářům
  • Mediální zastoupení
  • Mediální konzultace v krizové komunikaci
  • Přípravu na veřejná vystoupení
  • Tvorbu veškerých firemních materiálů
  • Organizaci tiskových konferencí na klíč
  • Komplexní PR služby

Proč si jako PR specialistu vybrat právě mě?

Důvody, proč bych se vaším PR specialistou měl stát právě já, jsou jasné.

Mám dlouholeté zkušenosti z médií, dlouhou dobu jsem pracoval v rádiu a v televizi pak na pozici vedoucího redakce TV NOVA pro Moravskoslezský kraj a za svou reportérskou kariéru jsem zažil nespočet sitaucí, které teď mohu zúročit ve váš prospěch.

Víte s kým pracujete

Velkým plusem je také fakt, že svou práci odvádím sám, na vlastní zodpovědnost a vždy budete jednat jen se mnou. To jsou základní předpoklady pro dobrou dlouhodobou spolupráci.

Cena PR specialisty

Služby PR specialisty nejsou zrovna nejlevnější, ale u mně vždy přesně víte, za co platíte. A navíc vaše peníze jsou opravdu jen za mou práci, kterou pro vás odvedu. Tím, že na svých zakázakách pracuji sám, jsou vaše finance využity opravdu efektivně a ve váš prospěch.

První konzultace je vždy zdarma

Na první schůzce společně probereme vaši historii, současnost, ale i plány do budoucna a nastíníme si, co vše bych pro vás mohl udělat já.

Chci využít služby PR SPECIALISTY

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress