Úvod

Stáhnout vCard

Jiří Veselý

Jiří Veselý

TOP 10 songů pro novomanželské sólo

19.8.2013, od admin, kategorie Blog, DJ

O tom, že je den svatby jedním z nejdůležitějších okamžiků v životě člověka,  je asi zbytečné polemizovat, prostě to tak je a basta fidli. To „fidli“ dělám jako DJ na svatbách poměrně často, vlastně téměř každý týden. Ne, nezajídá se mi to, věřte nebo ne! A to i přes přemíru všelijakých dobrot, které jsou mi nabízeny milými a ochotnými svatebčany ze všech stran. Mnohdy dlouho před tím, než přijde onen den D, spolu se zamilovaným párem řešíme muziku, především takzvané novomanželské sólo, kterým tradičně svatební veselice startuje.

Nabízejí se stovky možností a jedna lepší než druhá. Jak si vybrat?  Rád vám poradím, tady je desítka těch, které můžu vřele doporučit.

1.      Michael Jackson – I Just Can’t Stop Loving You

„Král je mrtev, ať žije král!“ Králem popu a tímto jeho songem rozhodně své novomanželské sólo povýšíte na něco víc, než jen vynucené ploužení se ode zdi ke zdi.

2.      Roxette – Listen To Your Heart

Poslouchej své srdce, zpívá Marie Frederikson, kdy jinde, když ne v den svatby by tato její slova měla zaznít?

3.      Jason Donovan – Sealed With A Kiss

Řekli si své ANO a zpečetili polibkem, tedy, v případě Jasona Donovana je těch polibků sice více, ale v den svatby se to přece hodí 🙂

4.      Jan Kalousek – Řeka V Plamenech 

Když slyším zpívat Honzu Kalouska tento song, běhá mi mráz po zádech, je příjemný a není přitroublý, je prostě duchaplný.

5.      Richard Marx – Right Here Waiting For You

Na svatebním playlistu by Richard Marx neměl chybět v žádném případě!

6.      Kylie Minogue – Tears On My Pillow

Kde jsou ty časy, kdy Kylie poprvé zapěla o slzách na svém polštáři? Asi tedy v tahu, forever!:) Nevěsty si její song ale dokážou užít a pro ženichy zase vůbec není těžký na taneční kreace.

7.      Jennifer Rush – The Power Of Love

JJ, láska je mocná čarodějka, je v ní síla; říká se, tak proč ji nepodpořit silným vokálem této popové pěnice?:)

8.      Cindy Lauper – Time After Time

Čas od času mám chuť tuto písničku novomanželům jako jejich sólo prostě vnutit!:) Nebojte se, nakonec to stejně nemám odvahu udělat. Jen mě mrzí, že upadá v zapomnění a přitom je skvělá.

9.      Wilson Phillips – You’re In Love

Když sestry Phillipsovi začaly společně zpívat mnozí to nepobrali. Ne, nebylo to tím, že by se od nich apriory očekávala spíše výroba obrazovek v Hranicích na Přerovsku:D Nevěřilo se jim, popravdě, neprávem.

10.      Wham feat. George Michael – Careless Whisper

 Tenhle bonbónek si se svým vyvoleným/vyvolenou na parketu jako první jistě vychutnáte. Je sladký, jen ho rozbalit 🙂

Možná si teď říkáte, že jsem chytrý jako rádio?:/ A víte co, jo, jsem. 🙂  Jako DJ mám v rádiu letitou praxi a dobře vím, jaká hudba dokáže zaujmout a k jaké příležitosti se hodí. Nic ale nikomu nevnucuji, vybrat si musí každý sám. Tak ať máte při volbě šťastnou ruku i uši!

Komentáře uzavřeny

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress