Úvod

Stáhnout vCard

Jiří Veselý

Jiří Veselý

Zábava na maturitní ples

28.8.2013, od admin, kategorie DJ

Zábava na maturitním pleseTak už se nám to opět po roce zase blíží, mám na mysli plesovou sezónu a to nejen pro ty starší a pokročilé, ale i pro ty mladší a životem neprotřelé. Nebudu psát v hádankách a přejdu k „jádru pudla“. Jsou to maturitní plesy, jejichž organizaci často sami studenti musejí nějak zvládnout. Není to vůbec jednoduchá věc, vyčerpává fyzicky i psychicky. Pokud chcete, aby vše klaplo na jedničku a vy měli volné ruce, přenechejte organizaci na někom, kdo ví what‘s a go. A pokud máte dost sil a odvahy, pak hurá do toho!

 Samozřejmě můžete celé hodiny bloumat po síti, listovat weby různých bavičů, hudebníků, celebrit a zkrátka každého, kdo vypadá, že by na to mohl mít a vám zpříjemnit onu nezapomenutelnou atmosféru. Jen dejte pro Boha živého pozor na to, abyste se nenapálili. Není vše zlato, co se třpytí, a přece nechcete mít pokažený jeden z nejúžasnějších zážitků v životě?!

V první řadě je dobré si uvědomit, v jakém poměru budou generace na vašem „maturiťáku“ zastoupeny. Lze předpokládat, že to povětšinou budou mladí lidé, a tak shánět se po houslovém kvartetu nebo Heleně Vondráčkové či cimbálovce asi zrovna nebudete…Nebo ano? Proti gustu žádný dyšputát, nechejte ve třídě o zábavě na maturitním plese hlasovat a sami uvidíte, k čemu nebo ke komu jako kolektiv tíhnete. Dost možná budete sami překvapeni. 🙂

Vše je hlavně o finančních možnostech, tedy o tom, kolik vlastně hodláte utratit za vše, co na svém večírku sníte, vypijete, kolik jste ochotni utratit za samotný prostor, ve kterém bude probíhat. To je základ. A zbytek zbývá na zábavu.

Volit můžete mezi spoustou variant a navzájem je můžete kombinovat. Kouzelníka se slovutným moderátorem z vyhlášené rozhlasové stanice, živou kapelu s lepými děvami tančícími pouze v bikinách kolem tyče, pána s klávesami a holčinou co zazpívá vše od Věry Bílé až po Céline Dion.

Asi se nebudete ale divit a možná ani zlobit, když vám sám za sebe doporučím Dje. Jejich nabídka je skutečně pestrá, stačí si z ní jen vybrat. Jen několik doporučení. Zajímejte se předem, jaké má váš Dj zkušenosti, jaké s sebou je schopen přivézt vybavení, zvuk i světla, jestli je i mistrem slova nebo pouze „pouštěčem“ Mp3? A v neposlední řadě, zda a jakou je schopen nabídnout takzvanou přidanou hodnotu. To znamená, co ho odlišuje od jiných v jeho řemesle. A konečně, i cena hraje roli. Na tu se zeptejte vždy, i kdyby vám to 100x nebylo milé. Přece nechcete kupovat pověstného zajíce v pytli?

Pro mě osobně, jako pro Dje, jsou maturitní plesy vždy velmi příjemně stráveným časem ve společnosti mladých lidí, kteří se umějí odvázat. A nezapomenutelná je i jejich zároveň celkově vyzařovaná slavnostní atmosféra. Přece jen je to v ledasčem jiné, na prahu dospělosti s velkolepými plány na budoucnost. Tak ať je pro vás i ten váš maturitní ples tím, na který nikdy nezapomenete! 🙂

 FOTO převztato z webu: www.freedigitalphotos.net (AUTOR: photostock)

Komentáře uzavřeny

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress